Wybieramy odpowiednie łączniki świateł.

Warunki cenowe są niezwykle ważne, jeśli postanawiamy wyposażyć nasz dom w zakupy o najwyższym poziomie. Potrzeby rynku osprzętu oraz elementów instalacyjnych stale ulegają dynamicznym zmianom. Producenci wciąż trzymają rękę na pulsie, aby dogodzić coraz liczniejszym wymaganiom stawianym im przez Klientów. Osprzęt elektroinstalacyjny o intrygującej nazwie Lumina 2 został zaprojektowany przez firmę Hager specjalnie dla wszystkich, którym zależy na tym, by kupowany osprzęt był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też korzystny pod względem posiadania przystępnej ceny. Osprzęt z marki Lumina 2 montuje się pod tynkiem. Mieści się już w typowych puszkach mających średnicę sześciu centymetrów. Stosować ten osprzęt można wszędzie tam, gdzie zależy nam, by wnętrza były wykończone w najdrobniejszych szczegółach. Pięciostopniowe ramki modułowe także mogą okazać się przydatne, jeśli będziemy chcieli, by po zamontowaniu osprzęt przyciągał jeszcze większą uwagę. Montować można w pozycjach poziomych lub pionowych. Do dyspozycji pozostaje barwa śnieżno – biała oraz kremowa. Wybór mały, ale efektowny.

To, co najbardziej charakteryzuje części osprzętu pod kątem konstrukcji mieści się w estetyce klawiszy oraz ramek. Elementy marki Lumina 2 są niezwykle błyszczące. Tworzywa, z jakich zostały wykonane można pochwalić za ponadprzeciętną wytrzymałość. Nietrudno utrzymać je w czystym stanie przez bardzo długi okres. Krawędzie od obramowania mogą mieć klasyczny kształt prostokątny, a także przypominać figury obłe, co pokrywa się poniekąd w obecnie panujących trendach dizajnerskich. W coraz większej liczbie urządzeń towarzyszących nam w ciągu każdego dnia preferuje się właśnie takie rozwiązania. Gniazdka ładnie prezentują się, gdy osłony są lekko uchylone. Dzięki kołnierzom uszczelniającym osprzęt ten może odnaleźć się także w warunkach nieco utrudniających funkcjonowanie, np. tam, gdzie funkcjonuje spory stopień wilgoci. Łapki rozporowe funkcjonują w neutralnym położeniu bardzo stabilnie, dzięki czemu można już definitywnie zrezygnować z używania gumki ściągającej. Do zamontowania osprzętu wystarczą śrubki montażowe, które po poluzowaniu sprawiają, że łapki rozporowe chowają się do wnętrza konstrukcji otworu przeznaczonego na osprzęt. Konstrukcji stabilność zapewnia zespół ramek szkieletowych. Montuje się je klasycznie lub po stronie frontowej przy zastosowaniu wkrętów do puszek o zróżnicowanej objętości.

Zasady działania łączników Lumina 2pozwala załączać prąd do 10 AX, w łącznikach dostrzec można zespół zacisków bezśrubowych, dzięki którym zamontowanie całej konstrukcji odbywa się szybko i sprawnie. Tak samo szybko podłącza się później przewody. Klawisze i przyciski mogą być dodatkowo podświetlane, co niezwykle estetycznie prezentuje się w ciemności. Producenci oraz aparaty odpowiedzialne za dystrybucje produktów z gamy Lumina 2 przywiązują niezwykle silną wagę do tego, by na miejsce remontów, budów oraz innych zabiegów mających usprawnić działanie naszych domów oraz mieszkań docierały produkty zapakowane w osobne worki. Dzięki temu w trakcie przewozu żaden produkt nie ucierpi, a do tego łatwo będzie można wszystko przechowywać na miejscu budowy czy remontu.