Osprzęty do montowania pod tynkiem.

Jeśli mówimy o sposobach na montowanie osprzętu elektroinstalacyjnego, trzeba mieć na uwadze, iż temat ten nie kończy się na łącznikach oraz gniazdach. Okazuje się, że jest znacznie bardziej szeroki. Do działu elektroinstalacyjnego  zaliczymy także takie elementy, jak sieci radiowe o charakterze kompaktowym, gniazda HDMI, gniazdka USB oraz sprzęty działające dzięki sygnalizacji LED. Nowoczesny, a zarazem prosty w wyglądzie osprzęt Berker B. Kwadrat powstał z myślą o wszystkich przywiązanych do klasycznego sposobu ubogacania wnętrza za pomocą osprzętu. Brak tu wydziwionych kształtów, wszystko opiera się na prostocie i klasyce, co sprawia, że osprzęty pasują do każdego niemal wnętrza i nie przytłaczają go swoją obecnością. Można je instalować zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach o charakterze biznesowym, czy tez oświatowym. Sprzęt ten ma działanie wielofunkcyjne, dzięki czemu służy swoim użytkownikom przez bardzo długi czas. Warto te osprzęty instalować w miejscach, gdzie ryzyko zagrożeń technicznych budynków jest spore. Mamy tu na myśli zatem wszelkiego rodzaju szpitale czy też urzędy, słowem – wszystkie miejsca, w których na co dzień przebywa spora liczba ludzi, tak i pracowników, jak i interesantów. Nie można przeoczyć także informacji, że osprzęt swoją wytrzymałość zawdzięcza materiałom mocznikowym. Są one niezwykle odporne na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne, co jest bardzo ważne w sytuacjach zagrożeń. Kompaktowe radio możliwe do zamontowania wraz z osprzętem to najnowszy krzyk mody. Od teraz można zaczynać poranek przy dźwiękach ulubionej muzyki nadawanej przez ulubioną stację radiową, oczywiście uprzednio zaprogramowaną w mechanizmie, by za każdym razem po włączeniu osprzętu włączała się akurat ta stacja radiowa, której sobie w danej chwili życzymy. Ekrany dotykowe plus głośniki sprawiają, ze tego rodzaju radio obsługuje się i słucha z podwójną przyjemnością. Stare odbiorniki radiowe możesz już wyrzucić, albo przeznaczyć do domowego muzeum.

 

Dodatkową cechą pozytywna osprzętu Berker jest także skuteczny system alarmowy, idealnie sprawdzający się w pomieszczeniach użytku publicznego, w biurach, toaletach szpitalnych oraz szkołach. Alarm jest kompletnym zestawem gotowym do zamontowania, ale w razie potrzeby można poszczególne jego części zamawiać u producenta także oddzielnie.

Podsumowując, produkty osprzętu Berker kieruje się do przestrzeni wchodzącej w kompleks budownictwa mieszkaniowego oraz budynków pożytku publicznego. Łatwość w obsłudze pokrywa się z nieskomplikowanym projektem. Osprzęt jest odporny na wysokie temperatury, a także na promienie słoneczne. Gniazdka można zasilać sygnalizacjami LED-owymi, tam, gdzie musi być przeprowadzona kontrola stanu zasilania. Do tego jeszcze dochodzi oczywiście posiadana wysoka klasa szczelności. W niedalekiej przyszłości planuje się wprowadzenie jeszcze bardziej rozbudowanej palety kolorystycznej, ponieważ dotychczasowa jawi się dość skromnie. Trudno znaleźć na rynku bardziej ergonomiczne produkty.